• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Brazylia – raj na ziemi

Skarby Danii
Północna Europa w większości przypadków jest raczej mało doceniana przez turystów z wielu krajów, co widoczne jest także i w Polsce. Na pierwszy rzut oka nie ma tam raczej wielu godnych uwagi atrakcji, a sama dość chłodna pogoda sprawia, że celem naszych wakacyjnych wyjazdów znacznie częściej są południowe, słoneczne kraje. Tego typu podejście jest jednak sporym błędem, ponieważ same tylko kraje skandynawskie mogą zaoferować tak mnóstwo interesujących rzeczy, że każdy będzie mógł wśród nich znaleźć coś dla siebie.
Świetnym przykładem może tutaj być Dania, niezbyt duży kraj zajmujący przede wszystkim półwysep Jutlandzki. Należy ona do grona krajów nordyckich, zatem sama jej kultura ściśle związana jest z legendarnymi wikingami. Jest to nade wszystko kraj o bardzo bogatej historii, w związku z czym sama tylko jego stolica – Kopenhaga – posiada bardzo wiele wspaniałych zabytków jak i innych atrakcji, dzięki którym każdy turysta może się tutaj naprawdę świetnie bawić.
Dania jest w takim razie fantastycznym dowodem na to, że północna Europa także może być dobrym celem wakacyjnych wypraw. Ponadto nie jest ona szczególnie oddalona od Polski, dzięki czemu wybranie się do niej nikomu z nas nie sprawi większych problemów – naprawdę warto!

1. Zobacz stronę

2. Zobacz stronę

3. Zajrzyj tutaj

4. Zobacz teraz

5. Sprawdź tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.